• Spider Frame® Bilgisayar-Destekli Dairesel Eksternal Fiksatör sistemi "Artificial Neural Network"'e dayanan Spiderfix olarak adlandırılan yüksek teknoloji yazılımı tabanlı bir kemik deformitesi düzeltme aracıdır. Spider Frame özel olarak dizayn edilmiş hızlı akut düzeltmeye izin veren 6 rodlu yapısı sayesinde çok kolay bir kullanıma ve oldukça yüksek dayanıma sahiptir.
   
   
  Özel olarak geliştirilen Spiderfix yazılımı bütün geometrik planlarda (Aksiyel, anterior/posterior, lateral) kompresyon veya uzatma ile kombine olarak açısal ve translasyonel düzeltmeleri yapar. Spiderfix yazılımı hekime aynı anda yazılım destekli deformite ölçümü ve manuel ölçüme birlikte izin veren, kullanıcı dostu bir yazılımdır.
   
   
  Gelişmiş malzeme teknolojisi ve kullanılan üstün kaliteli malzemeler sayesinde Spiderframe® fiksatör parçaları sistemi çok dayanıklı ve hafiftir. Bu özellikler tedavi süresince hem hekime güvenlik hemde hastanın bu süreç boyunca rahat etmesini sağlar.
   
   
  Hybrid kullanıma açık olan moduler yapısı sayesinde Spider Frame, İlizarov ve tubuler fixator sistemi ile kombine kullanılabilir. Bu özellik sayesinde Spider Frame çok çeşitli vakaları tedavi etme özelliğine sahiptir.
   
   
  Bilgisayar yazılıma ulaşmak için https://www.spiderframes.com/  adresini ziyaret ediniz